Jeździliśmy na Inter Cars Motor Show

Łukasz Zoll reprezentujący barwy Pit Stops wystartował Skodą Fabią MKII podczas Iner Cars Motor Show na Warszawskim Bemowie przed tysiącami kibiców.

Pit Stops na Inter Cars Motor Show

Podczas weekendowych targów Inter Cars na Warszawskim Bemowie już tradycyjnie odbyła się część pokazowa czyli Motor Show. Nie mogło tutaj zabraknąć widowiskowej dyscypliny jaką jest Rallycross Cup. Płyta lotniska z w kilka dni zamieniła się tor rodem z gry DIRT a gigantyczne trybuny wypełniło tysiące spragnionych adrenaliny kibiców. Na betonowej nawierzchni odbywały się pokazy wszystkich dyscyplin sportu motorowego.

Przejazdy Rallycrossu odbywały się w formie wyścigu wszystkich zawodników jednocześnie. Kierowcy startowali z linii jak do finału i po wytyczonym torze rywalizowali ze sobą. Oczywiście nie był to wyścig z pomiarem czasu ale nie zabrakło kontaktu podczas nocnego przejazdu gdzie czarne Subaru Antona schowało się w mroku i wpadło na Clio Adama Kozaka. Na szczęście skończyło się na kosmetyce i obydwa auta były gotowe do kolejnych przejazdów pokazowych.

Przed ogromną publicznością wystartowali Adam Kozak (Renault Clio), Łukasz Zoll (Skoda Fabia MKII), Łukasz Osmański (Skoda Fabia MKI) oraz nowy tegoroczny zawodnik Anton Kochishvili (Subaru Impreza).

Całą imprezę komentował Adam Kornacki który jest byłym zawodnikiem rallycross i z nostalgią wspominał swoje starty gdy widział szalejące po torze auta klasy SuperCars.

This entry was posted in sport.
  • Facebook
  • Google+