FALKEN – Z toru wyścigowego na drogę

Opony FALKEN – Z TORU WYŚCIGOWEGO NA DROGĘPrzez lata wyścigi samochodowe stały się podstawą rozwoju technologii oraz linii opon Ultra High Performance marki FALKEN. Opony wyścigowe produkowane przez markę FALKEN cechuje bardzo dobra jakość oraz wydajności potwierdzona między innymi w jednej z największych i najtrudniejszych na świecie imprez World Rally Championship, z legendarnym 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring w Niemczech. Opony FALKEN są kierowcy paszportem do sukcesu na torze wyścigowym.
Systematyczna analiza danych i doświadczeń zebranych na imprezach związanych ze sportami motorowymi pozwala na ciągły rozwój nowych technologii oraz skraca do minimum czas na wróżenie ich do nowych linii produkowanych opon. Wynik tych doświadczeń? Najlepsze produkty, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości, które już dawno sprawdziły się w międzynarodowych konkursach.
Wszystkie produkty marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001.

FALKEN jest marką Sumitomo Rubber Industries LTD.w Japonii.

 

Falken – opony z Ubezpieczeniem! – GWARANTOWANA WYMIANA USZKODZONEJ OPONY.

Opony Marki Falken dystrybuowane przez naszych partnerów posiadają ubezpieczenie.

 

Falken – opony z ubezpieczeniem

Dodatkowe warunki ubezpieczenia opon FALKEN:

  • Wymiana opony na nową następuje w przypadku mechanicznego uszkodzenia w trakcje normalnego użytkowania.
  • Ubezpieczenie obowiązuje 12 miesięcy od daty zakupu.
  • Ubezpieczenie obejmuje tylko uszkodzenia mechaniczne powstałe w trakcie normalnej eksploatacji np. uszkodzenie opony przez uszkodzoną nawierzchnię jezdni i dotyczy opon letnich oraz zimowych we wszystkich rozmiarach.
  • Ubezpieczenie nie obejmuje opon ciężarowych marki FALKEN.
  • Ubezpieczenie obejmuje uszkodzenia mechaniczne opony powstałe w trakcie normalnego użytkowania. Ubezpieczenie nie działa na opony używane w sportach motorowych i akty wandalizmu.
  • Klient naprawia na swój koszt uszkodzenia możliwe do usunięcia w profesjonalnym serwisie opon np. przebicie opony po najechaniu na gwóźdź.
  • Wymiana opony na nową następuje natychmiast po pozytywnej weryfikacji ubezpieczenia przez serwis, jeżeli serwis nie posiada na stanie odpowiedniej opony ma 4 dni na ich sprowadzenie, jeżeli nie zdąży następuje zwrot kwoty zakupu.
  • Ubezpieczenie obowiązuje tylko z wypełnioną w dniu zakupu kartą ubezpieczeniową.
  • Ubezpieczenie obejmuje każdą z opon zakupionych w kompletach (po 2 szt.) w autoryzowanych serwisach FALKEN Partner. Opony zakupione poza siecią FALKEN Partner nie podlegają ubezpieczeniu.